domka
Mám kreatívnu dušu a rada zlepšujem prostredie a podmienky, v ktorých žijem. Mám rada detaily a tvorivý proces, ktorý vnášam aj do kuchyne a do tvorenia zdravej domácej kozmetiky. Som spoluautorkou knihy Kozmetický Poradca Moderného Pračloveka. Milujem pohyb vo všetkých podobách. Mojou srdcovou oblasťou je umelecký pohyb, ako je flow arts, akrobacia na hodváboch a tanec. Rada sa s tebou podelím o svoje poznatky a skúsenosti.

Komentáre (6)

 1. Zdravim, mate aj nejaky tip, kde ho zohnat?? Hladal som na sk nete a neuspecne. Dakujem. Peter

  1. Ahoj Peťo. Ak si z BA môžeš si po zrná prísť k nám. Alebo objednať si ich môžeš na bazos.sk ?

   1. Viola Štefančíková

    Ahoj, kde to je k nám ?

    Violka

   2. Poprosil by som o zrná vodného kefíru. Píšete , že si môžem prísť k Vám pre ne. Neviem sa prepracovať k adrese alebo telefonickému kontaktu.
    Ďakujem Prekop

 2. Spravne to chapem ze tie zrna spapaju ten cukor (ako laktozu u mliecneho kefiru) a vysledny kefir zostane s minimom sacharidov? Lebo aj ked 6PL cukru nie je tak moc, predsa clovek zje dost sacharidov v inych potravinach tak aby to bolo vhodne aj pre nas co mame low carb 🙂

  1. Ahoj Lívia, presne tak. Kefirove zrná vypapkaju cukor a vo výslednom nápoji už neostane veľa. Ak necháš kefír trošku dlhšie fermentovať, nápoj nebude už vôbec sladký. Môžeš ho počas fermentácie ochutnávať a ukončiť fermentáciu podľa svojej chuti ? Domka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

RADY PRAČLOVEKA

Desatoro suplementy trans 250

Pridaj sa ku vyše 4000 praľuďom, ktorí odberajú newsletter Rady Pračloveka a stiahni si ebooky Desatoro Prikázaní a Suplementačný Poradca Moderného Pračloveka úplne zadarmo.

Viac info nájdeš TU

Žiadny spam. Odhlásiť.sa môžeš kedykoľvek. Powered by ConvertKit