mariano
Som náčelník kmeňa Moderných Praľudí posadnutý neustálym zlepšovaním samého seba. Či už ide o zdravie, pohybové schopnosti, kondíciu, efektivitu práce, výkon mozgu alebo stav mysle, neustále hľadám spôsoby ako ich vylepšiť a zvýšiť tak kvalitu svojho života. Mojim poslaním je tieto poznatky šíriť do sveta a pomáhať ľuďom byť lepší ako včera, predovšetkým prostredníctvom tohto blogu.

Komentáre (6)

  1. Aký máš názor na žinčicu? Môže byť náhradou za kefír? Snažil som sa nájsť nejaké vhodné porovnanie na internete, no nič som nenašiel.

    1. Ani ja som nevidel priame porovnanie žinčice s kefírom. Ťažko sa hľadá vo svetových zdrojoch náš národný produkt 🙂 Ak by si na nejaké narazil, budem rád ak zdieľaš.

  2. Kde s dajú kúpiť odrodové zrn?a?

    1. Neviem čo myslíš pod “odrodové”, no kefír je najlepšie zháňať asi od niekoho, kto ho už má. Neviem o žiadnom spoľahlivom obchode, kde by sa dali zohnať. Sú celkom citlivé a neviem, či by prežili cestu poštou. aj kvôli takýmto veciam chcem zaviesť fórum, kde by si takých ľudí vo svojom okolí mohla nájsť.

  3. Ešte stále používaš tento “kefír” alebo vzhľadom na príjem doplnkov, si ho už vysadil ? 🙂 dik

    1. Práve v tomto momente kefír neužívam, no nemá to nič spoločné s mojim príjmom doplnkov. Testujem vysadenie mliečnych produktov (okrem masla), no aktuálne to vidím tak, že ho čoskoro nasadím späť spolu s jogurtom. VŽDY má prednosť kvalitná strava, doplnky sú iba na doplnenie živín, ktoré z nej neviem získať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

RADY PRAČLOVEKA

Desatoro suplementy trans 250

Pridaj sa ku vyše 4000 praľuďom, ktorí odberajú newsletter Rady Pračloveka a stiahni si ebooky Desatoro Prikázaní a Suplementačný Poradca Moderného Pračloveka úplne zadarmo.

Viac info nájdeš TU

Žiadny spam. Odhlásiť.sa môžeš kedykoľvek. Powered by ConvertKit