mariano
Som náčelník kmeňa Moderných Praľudí posadnutý neustálym zlepšovaním samého seba. Či už ide o zdravie, pohybové schopnosti, kondíciu, efektivitu práce, výkon mozgu alebo stav mysle, neustále hľadám spôsoby ako ich vylepšiť a zvýšiť tak kvalitu svojho života. Mojim poslaním je tieto poznatky šíriť do sveta a pomáhať ľuďom byť lepší ako včera, predovšetkým prostredníctvom tohto blogu.

Komentáre (6)

 1. Mám alergiu na kravské mlieko a sóju. Ktorý doplnok vitamínu K2-MK7 mi odporúčate?

  1. Produkt v mojom eshope by mal byť vhodný – neobsahuje žiadne sójové ani mliečne zložky. http://eshop.pracloveka.sk/k2

  1. Díky za tip, no medzi časom som už vymenil Super K za MK-7 od Jarrow Formulas, ktorý je z natto, tiež non-GMO (viď odkaz v texte)

 2. No Natto som nedávno jedol prvý krát v živote, a veru je to zážitok. 😀
  Vďaka za článok, nevieš prosím ako sú na tom kvalitou liptovské mliečne výrobky, maslo, bryndza a tvrdé syry? Tuším Liptov by mal byť z tých lepších, aj keď tie syry neviem no.
  A ešte jedna otázka, zvažuješ suplementančého poradcu aj v tlačenej podobe? Samozrejme že to už nie “free”. Díky

  1. “Liptovské” ako také, môžu byť všelijaké. Značka “Liptov” je pravdepodobne jedna z lepších na SR, no ruku do ohňa by som za ňu nedal. Suplementačný poradca na tlačenú verziu dozreje možno niekedy behom budúceho roka. Prvá bude free elektronická verzia, potom to chcem doplniť na väčší ebook a keď doladím muchy a dokončím veľa plánovaných experimentov, tak zrejme pôjde aj do tlače 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

RADY PRAČLOVEKA

Desatoro suplementy trans 250

Pridaj sa ku vyše 4000 praľuďom, ktorí odberajú newsletter Rady Pračloveka a stiahni si ebooky Desatoro Prikázaní a Suplementačný Poradca Moderného Pračloveka úplne zadarmo.

Viac info nájdeš TU

Žiadny spam. Odhlásiť.sa môžeš kedykoľvek. Powered by ConvertKit