mariano

Zakladateľ No Will No Skill a NWNS Academy, autor publikácií Princípy Pračloveka a Kuchyňa Pračloveka

Som moderný pračlovek posadnutý neustálym zlepšovaním samého seba. Či už ide o zdravie, kondíciu, efektivitu práce, výkon mozgu alebo stav mysle, neustále hľadám spôsoby ako ich vylepšiť a zvýšiť tak kvalitu svojho života.

Mojim poslaním je tieto poznatky šíriť do sveta a pomáhať ľuďom byť lepší ako včera – okrem iného prostredníctvom tohto blogu a našej pohybovej Akadémie. Ak ma chceš spoznať, prečítaj si niečo o mne.

Comments (3)

  1. A čo hovoríš na endogénne dýchanie? Pozri http://mare.remare.sk/index.php/endogenne-dychanie

    1. Ak som to správne pochopil, tak to je to isté, o čom píšem v článku: dýchať menej a bránicou. Nepotrebuješ na to ale žiadny prístroj, aby si sa to naučil…

  2. Dobry clanok, rieisil som dychanie predtym ale zase som ho opat objavil 🙂 Inak s chladom je to tak ze dokazes dychom zvysit mitochondrialnu aktivitu, teraz mam akurat rozcitanu zaujimavu knihu “ Way of Iceman“ t.j. Wim Hof metoda https://www.amazon.com/Way-Iceman-Health-Using-Cold-Training-Commitment/dp/1942812094/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1486811145&sr=8-1&keywords=Way+of+Iceman

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

RADY PRAČLOVEKA

Desatoro_suplementy-trans-250

Pridaj sa ku vyše 4000 praľuďom, ktorí odberajú newsletter Rady Pračloveka a stiahni si ebooky Desatoro Prikázaní a Suplementačný Poradca Moderného Pračloveka úplne zadarmo.

Viac info nájdeš TU

Žiadny spam. Odhlásiť.sa môžeš kedykoľvek. Powered by ConvertKit