PUBLIKÁCIE PRAČLOVEKA

desatoro

Desatoro Prikázaní

Na začiatok ti odporúčam moju bezplatnú publikáciu “Desatoro Prikázaní Moderného Pračloveka”. Tá ti v cca 60 stranách vysvetlí základné pravidlá života Moderného Pračloveka, ktorými ak sa budeš riadiť, zaručene pocítiš zmenu. Dostaneš ju úplne zadarmo keď sa prihlásiš do newsletteru Rady Pračloveka.

Ten je výživným produktom sám o sebe a obsahuje kopu cenných rád, ktoré ti po aplikovaní prinesú okamžité výsledky. Sú stručné a jasné, nikdy ti nezaberú viac ako 5 minút čítania.

Cena: Zadarmo

pp-print

Princípy Pračloveka

Životospráva pre vyšší výkon, lepšiu postavu a pevné zdravie

Ak sa ti zapáči obsah newsletterov, bezplatnej publikácie, či článkov, ďalším krokom v tvojom vzdelaní je publikácia Princípy Pračloveka. V nej ti ponúkam detailný popis životného štýlu Moderného Pračloveka, vďaka ktorému môžeš aj ty byť zdravší, cítiť sa aj vyzerať lepšie a dožiť sa dlhšie bez rátania kalórií a podobných hlúpostí.

Je dostupná ako ebook, alebo tlačená kniha a chodí vždy spolu s menšou, bonusovou publikáciou “Tuky – Návod na použitie”, ktorá ti vysvetlí celú pravdu o tukoch a o tom, ako ti o nich celý ten čas klamali.

Cena: 24.90€ (ebook) / 29.90€ (tlačená)

kp

Kuchyňa Pračloveka

Ako si pripraviť chutné a zdravé jedlo jednoducho a bez receptov

Kuchyňu Pračloveka som napísal z jednoduchého dôvodu – príliš veľa ľudí sa ma pýtalo, čo majú jesť. Odpoveď na túto otázku vôbec nie je jednoduchá a preto som na túto tému napísal ďalšiu knihu.

Hoci by si si mohol myslieť, že ide len o ďalšiu kuchárku, nie je to tak. V Kuchyni Pračloveka ti dám okrem samotných postupov aj celý popis ingrediencií, ktoré sám denne používam, vrátane tipov ako ich vyberať, skladovať a využiť čo najlepšie.

Dozvieš sa, ktoré nástroje sú podľa mňa v kuchyni nevyhnutné a ktoré sú, naopak, škodlivé a mal by si sa ich zbaviť. Ukážem ti aj tipy na zefektívnenie tvojho času v kuchyni, aby si si mohol vyrobiť zdravé a chutné jedlá jednoducho a bez zbytočnej námahy.

Cena: 24.90€ (ebook) / 29.90€ (tlačená)

kpmp-3d

Kozmetický Poradca

Kozmetický Poradca Moderného Pračloveka je krátka elektronická publikácia, ktorú sme vytvorili spoločne s Pračlovečicou Domkou a z ktorej sa dozvieš ako nahradiť bežné kozmetické prípravky neškodnými alternatívami.

Komerčne dostupná kozmetika je totiž plná toxických chemikálií, ktoré sa cez kožu vstrebávajú priamo do krvi a následne zaťažujú tvoje orgány, narúšajú hormonálnu sústavu, zhoršujú výkon mozgu a môžu spôsobiť rakovinu. Niekedy dokonca pôsobia na kožu priamo opačne ako uvádzajú ich výrobcovia a často umelo vytvárajú potrebu využívať aj ďalšie ich výrobky.

V tejto publikácií nájdeš 11 receptov, ktoré plnohodnotne nahradia väčšinu kozmetiky, ktorú potrebuješ.

Cena: 9.90€ (ebook) / 14.90€ (tlačená)

knihy

Výhodný Balík Publikácií

Ak ťa zaujali moje publikácie a chceš získať všetky naraz, dávam ti do pozornosti kompletný balík, s ktorým môžeš mať publikácie za výrazne nižšiu cenu ako keby si kupoval všetky samostatne. Balík je rovnako dostupný v elektronickej aj tlačenej podobe a obsahuje publikácie Princípy Pračloveka (vrátane bonusu Tuky: Návod na Použitie), Kuchyňa Pračloveka a Kozmetický poradca.

Cena: 59.70€ 49.90€ (ebooky) / 74.70€ 59.90€ (knihy) + poštovné zdarma!

RADY PRAČLOVEKA

Ipad-desatoro

Pridaj sa ku takmer 5000 praľuďom, ktorí odberajú newsletter Rady Pračloveka a stiahni si môj ebook Desatoro Prikázaní Moderného Pračloveka hneď teraz.

Viac info nájdeš TU

Žiadny spam. Odhlásiť.sa môžeš kedykoľvek. Powered by ConvertKit