Desatoro Prikázaní

Desatoro Prikázaní

Publikácia “Desatoro Prikázaní Moderného Pračloveka” ti v cca 60 stranách vysvetlí základné pravidlá života Moderného Pračloveka, ktorými ak sa budeš riadiť, zaručene pocítiš zmenu. Dostaneš ju úplne zadarmo keď sa prihlásiš do Newslettera Pračloveka.

Ten je výživným produktom sám o sebe a obsahuje kopu cenných rád, ktoré ti po aplikovaní prinesú okamžité výsledky. Sú stručné a jasné, nikdy ti nezaberú viac ako 5 minút čítania.

Suplementačný Poradca

Suplementačný Poradca

Úplne zadarmo môžeš získať aj moju publikáciu „Suplementačný Poradca Moderného Pračloveka (mini)“. Dozvieš sa z nej všetko potrebné o šiestich základných živinách, na ktoré musíš dať špeciálny pozor a ktoré sa podľa mňa oplatí suplementovať: horčík, zinok, vitamín D3, vitamín K2, vitamín B12 a živočíšne omega-3 (EPA a DHA).

Publikáciu dostaneš môžeš získať zdarma, keď sa prihlásiš do môjho newslettera.

Princípy Pračloveka

Princípy Pračloveka

Životospráva pre vyšší výkon, lepšiu postavu a pevné zdravie

V publikácií Princípy Pračloveka nájdeš detailný popis životného štýlu Moderného Pračloveka, vďaka ktorému môžeš aj ty byť zdravší, cítiť sa aj vyzerať lepšie a dožiť sa dlhšie bez rátania kalórií a podobných hlúpostí.

Ak sa chceš dozvedieť všetko potrebné pre zlepšenie tvojho zdravia z jedného uceleného zdroja, táto publikácia je najlepším riešením.

Je dostupná ako ebook, alebo tlačená kniha a chodí vždy spolu s menšou, bonusovou publikáciou “Tuky – Návod na použitie”, ktorá ti vysvetlí celú pravdu o tukoch a o tom, ako ti o nich celý ten čas klamali.

Kuchyňa Pračloveka

Kuchyňa Pračloveka

Ako si pripraviť chutné a zdravé jedlo jednoducho a bez receptov

Hoci by si si mohol myslieť, že ide len o ďalšiu kuchárku, nie je to tak. V Kuchyni Pračloveka ti dám okrem samotných postupov aj celý popis ingrediencií, ktoré sám denne používam, vrátane tipov ako ich vyberať, skladovať, pripravovať a využiť čo najlepšie.

Dozvieš sa, ktoré nástroje sú podľa mňa v kuchyni nevyhnutné a ktoré sú, naopak, škodlivé a mal by si sa ich zbaviť. Ukážem ti aj tipy na zefektívnenie tvojho času v kuchyni, aby si si mohol vyrobiť zdravé a chutné jedlá jednoducho a bez zbytočnej námahy.

Kozmetický Poradca

Kozmetický Poradca

Kozmetický Poradca Moderného Pračloveka je krátka receptová publikácia, ktorú sme vytvorili spoločne s Pračlovečicou Domkou a z ktorej sa dozvieš ako nahradiť bežné kozmetické prípravky neškodnými alternatívami.

Komerčne dostupná kozmetika je totiž plná toxických chemikálií, ktoré sa cez kožu vstrebávajú priamo do krvi a následne zaťažujú tvoje orgány, narúšajú hormonálnu sústavu, zhoršujú výkon mozgu a môžu spôsobiť rakovinu. Niekedy dokonca pôsobia na kožu priamo opačne ako uvádzajú ich výrobcovia a často umelo vytvárajú potrebu využívať aj ďalšie ich výrobky.

V tejto publikácií nájdeš 11 receptov, ktoré plnohodnotne nahradia väčšinu kozmetiky, ktorú potrebuješ.

Výhodný Balík Publikácií

Výhodný Balík Publikácií

Ak ťa zaujali moje publikácie a chceš získať všetky naraz, dávam ti do pozornosti kompletný balík, s ktorým môžeš mať publikácie za výrazne nižšiu cenu ako keby si kupoval všetky samostatne. Balík je rovnako dostupný v elektronickej aj tlačenej podobe a obsahuje publikácie Princípy Pračloveka (vrátane bonusu Tuky: Návod na Použitie), Kuchyňa Pračloveka a Kozmetický poradca.

Máš klientov, ktorých by mohli zaujímať moje publikácie? Teraz ich môžeš predávať aj ty a získať za ne slušnú províziu. Viac zistíš na stránke partnerského programu pračloveka.