mariano

Zakladateľ No Will No Skill a NWNS Academy, autor publikácií Princípy Pračloveka a Kuchyňa Pračloveka

Som moderný pračlovek posadnutý neustálym zlepšovaním samého seba. Či už ide o zdravie, kondíciu, efektivitu práce, výkon mozgu alebo stav mysle, neustále hľadám spôsoby ako ich vylepšiť a zvýšiť tak kvalitu svojho života.

Mojim poslaním je tieto poznatky šíriť do sveta a pomáhať ľuďom byť lepší ako včera – okrem iného prostredníctvom tohto blogu a našej pohybovej Akadémie. Ak ma chceš spoznať, prečítaj si niečo o mne.

Comments (6)

 1. Zaujímavý článok, ale ako nadšencovi pre fyziku mi tam vadí jedna veta: „Keďže UVA lúče majú väčšiu vlnovú dĺžku, ľahšie prenikajú cez materiál.“ Logicky, keď majú dlhšiu vlnovú dĺžku, ďalej dosiahnu, ale nemajú takú silu, a preto ťažšie prenikajú cez materiál (pre porovnanie rádiové vlny vs. röntgenové žiarenie) 😉

 2. Dobrý, čo poviete na horské slnko? Teraz počas zimy to je tiež vhodná alternatíva, lepšie ako tabletky brať, či?
  (Horské slnko, to mám na mysli ten prístroj čo vyžaruje modré svetlo http://www.horskeslnko.sk/ )

  dik za info.

  1. Aha teraz som si všimol váš komentár k soláriu, ok

 3. Díky za super článek. Jaký je tvůj názor na solárium? Žiju ve skandinávii a slunce je tu opravdu přes zimu málo. Kdybych chodil jednou týdně např na 7 minut, pomůže mi to s vitamínem D? Děkuji

  1. Niektoré druhy solária sú na to fajn a podporujú tvorbu vitamínu D, ale niektoré sú, naopak, veľmi zlé pre tvoju kožu.Neštudoval som ich nejak dôkladne, takže ti neviem poradiť ako ich rozlíšiť.

 4. Ako opaľovací krem je vhodný aj kyslicnik zinocnaty (v mikro nie nano casticiach) v kokosovy oleji.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

RADY PRAČLOVEKA

Desatoro_suplementy-trans-250

Pridaj sa ku vyše 4000 praľuďom, ktorí odberajú newsletter Rady Pračloveka a stiahni si ebooky Desatoro Prikázaní a Suplementačný Poradca Moderného Pračloveka úplne zadarmo.

Viac info nájdeš TU

Žiadny spam. Odhlásiť.sa môžeš kedykoľvek. Powered by ConvertKit