qdr

POHYBOVÁ VÝŽIVA

Pravidelné skupinové tréningy výživného pohybu v Bratislave

O ČOM JE POHYBOVÁ VÝŽIVA

Pre koho to (nie) je

Pohybová Výživa je pre všetkých, pokročilých aj začínajúcich pohybovcov – ľudí, ktorí sa chcú všestranne zlepšovať v pohybe – nie iba v jednej disciplíne, alebo jednom fyzickom atribúte (sila, flexibilita…). Tieto kurzy sa ti budú páčiť, ak:

 • sa chceš výživne rozhýbať po dni v práci ak máš sedavé zamestnanie
 • chceš vniesť trochu viac komplexity do svojej monotónnej pohybovej praxe
 • venuješ sa akémukoľvek športu a chceš predísť zraneniam spôsobeným jednostrannou záťažou
 • hľadáš inšpiráciu pre svoj pohybový rozvoj
 • chceš budovať všestrannú silu, mobilitu a adaptabilitu svojho tela
 • sa chceš učiť neustále nové veci a trénovať tak nie len svoje telo, ale aj mozog
 • chceš objavovať a rozširovať možnosti svojho tela
 • sa chceš hrať a baviť pohybom a nie si iba “zamakať”
Naopak, tieto tréningy nie sú pre teba, ak:
 • je tvojim jediným cieľom poriadne sa “rozbiť” na tréningu
 • ak je tvoja hlavná motivácia schudnúť z brucha a vysekať sa do plaviek
 • ak chceš pumpovať svaly a zväčšovať ich objem
 • sa sústredíš na kvantitu a nezaujíma ťa kvalita prevedenia pohybu
 • sa chceš zlepšovať iba v jednom druhu pohybu (špecializovať sa)
 • hľadáš iba ďalšie cviky na brucho, biceps a iné izolované svalové partie
Ak ti nestačí yoga, bojové umenia, crossfit, tanec, či futbal, ale chceš objavovať pohybové princípy ktoré to všetko spájajú a zlepšovať sa tak v pohybe ako takom, tieto tréningy sú presne pre teba.

Čo môžeš očakávať

Na týchto unikátnych tréningoch ti spolu s pračlovečicou Domkou budeme postupne odovzdávať naše rokmi nadobudnuté skúsenosti zo sveta pohybu. Obaja máme za sebou desiatky workshopov (a iných eventov) pod vedením svetoznámych pohybových učiteľov, stovky hodín lekcií od učiteľov v najrôznejších sférach pohybu (od jogy cez tanec až po bojové umenia) a tisíce hodín vlastného skúmania a objavovania pohybu.

Cieľom tréningov je ponúknuť ti nové podnety na komplexný rozvoj tvojho tela – ako po “hardvérovej” stránke (sila, mobilita, rýchlosť, odolnosť), tak aj po stránke “softvérovej” (koordinácia, reflexy, vnímanie). Každý tréning je iný ako ten predtým. Nečakaj žiadne WOD, alebo jednu asanu za druhou. Nečakaj ani tréning jednotlivých svalových partií – venujeme sa skôr rozvoju pohybových vzorov, ktoré dajú zabrať celému telu.

Budeme zlepšovať svoju silu, koordináciu, reflexy, mobilitu a iné atribúty formou hier a výživných pohybov. Občas sa budeme váľať po zemi, občas budeme tancovať alebo bojovať, cvičiť na kruhoch, liezť alebo skákať. Budeme visieť, čupieť, krúžiť a švihať rukami, triasť sa, hrať sa s loptičkami, či palicami a inými primitívnymi pomôckami.

Budeme objavovať dôležité a univerzálne pohybové princípy. Občas to bude intenzívnejšie, občas kľudnejšie. Občas sa to bude podobať na niečo čo poznáš, inokedy to bude niečo úplne nové. Občas ti ukážeme čo máš robiť, občas to necháme na tvoju kreativitu.

Tvoje telo aj mozog zažije každý tréning novú výzvu a budeš sa postupne stávať lepším pohybovcom, ktorý miluje žiť vo svojom zdravom a pohybovo zdatnom tele.

DETAILY

Registrácia a platba za tréningy

Tréningy prebiehajú dlhodobo, v niekoľkých skupinách. Prihlasovanie do skupiny prebieha preferenčne na začiatku daného trimestra (za najvýhodnejšiu cenu) a vždy minimálne na celé obdobie trvania daného trimestra. Behom trimestra sa dá “naskočiť” iba v prípade že má skupina voľnú kapacitu a iba po dohode s trénerom skupiny. 

Platí sa za celý trimester vopred na účet. Cena trimestra sa počíta na základe počtu (ostávajúcich) tréningov v trimestri. Ak sa prihlásiš ešte pred jeho začiatkom, môžeš ušetriť cenu niekoľkých tréningov. Cena tréningu sa odvíja od trvania tréningu a je uvedená pri danej skupine.

Prihlásiť sa na jednotlivé tréningy nie je možné, keďže chceme pracovať so študentmi dlhodobo a nechceme strácať čas vysvetľovaním drillov, ktoré už zvyšok skupiny pozná. V prípade že máš záujem sa pridať, môžeš si prísť kedykoľvek počas trimestra vyskúšať prvý tréning zdarma (po dohode s trénerom cez email).

Čo ak sa tréning zruší, alebo ho vynecháš?

Absencie na jednotlivých tréningoch sa nahlasujú emailom, vždy aspoň 24 hodín pred jeho začiatkom. Takéto nahlásené absencie ti zohľadníme pri registrácií na ďalší trimester – za každú nahlásenú absenciu dostaneš “kredit” vo výške 50% z ceny vynechaného tréningu.

Za zrušenie tréningu z dôvodu absencie trénera dostaneš kredit v hodnote 100% ceny tréningu. Svoj kredit môžeš použiť výlučne na registráciu na ďalší trimester, alebo na pohybové udalosti, ktoré sa počas neho konajú. V prípade využitia kreditu nie je možné využiť zvýhodnenú cenu za registráciu pred začiatkom trimestra.

Zoznam skupín


Skupina D

Tréner: Domka
Čas: Utorok a štvrtok od 19:30
Dĺžka: 60 min
Kapacita: 10 ľudí
Cena: 7€ / tr.
Poznámka: tréning je iba pre ženy

profilSkupina M

Tréner: Mariano
Čas: Utorok a štvrtok od 17:00
Dĺžka: 80 min
Kapacita: 10 ľudí
Cena: 9€ / tr.


Skupina D2

Tréner: Domka
Čas: Streda a piatok od 7:30
Dĺžka: 60 min
Kapacita: 10 ľudí
Cena: 7€ / tr.

REGISTRÁCIA

Pridaj sa na Jesenný Trimester

Aktuálne beží prihlasovanie na jesenný trimester, ktorý prebieha od 4. Septembra do 18. Decembra a obsahuje 30 tréningov. Ceny za celý trimester tréningov sú:

Skupina D, D2 : 210€  197€
Skupina M : 270€  257€

Platba prebieha prevodom, alebo vkladom na účet. Zľavy platia pri registrácií pred začiatkom trimestra. Potom sa platí cena za počet ostávajúcich tréningov podľa ceny tréningu v danej skupine.

Všetky tréningy sa konajú v telocvični Tribe na adrese Prešovská 45, v Bratislave (alebo vonku, blízko gymu). Pre registráciu použi formulár nižšie. Ďalšie pokyny dostaneš po jeho odoslaní. Tešia sa na teba praľudia Domka a Mariano


drep