Kemp Pračloveka


Kemp Pračloveka je štvordňový pohybovo-vzdelávací kemp s našlapaným programom, na ktorom ti odovzdám to najlepšie z môjho sveta pohybu a životosprávy.

Môžeš sa tešiť na:

  • vedené diskusie na tému stravovania, suplementácie, životosprávy, tréningu či biohackingu
  • pohybové workshopy zamerané na zlepšenie tvojej mobility, sily, výkonu, koordinácie, či odolnosti
  • hravé tréningy, kde sa zabavíš a zároveň zlepšíš svoje pohybové schopnosti aj formou pohybových hádaniek
  • návody na prípravu domácej kozmetiky a iných vychytávok
  • spoločnú prípravu jedla z mnou zabezpečených TOP kvalitných surovín
  • spoločné ranné meditácie a dýchacie cvičenia
  • večerné opekačky, rannú kávičku s maslom, guláš a iné dobroty
  • nové priateľstvá s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi
  • kopu inšpirácie, nových vedomostí a zábavy

To všetko v prostredí krásnej slovenskej prírody v dedinke Jabloňové, priamo v Karpatských lesoch. Skrátka nabitý program, epický zážitok a kopa inšpirácie na celý rok. Pre lepšiu predstavu si pozri toto video z roku 2016.

Povedali o Kempe Pračloveka

Pre koho (nie) je tento kemp

Tento kemp je určený každému, kto sa zaujíma o to, ako žiť život aktívne a naplno: s plným dúškom energie a bez zdravotných problémov. Ak chceš zvýšiť svoj mentálny, či fyzický výkon, naučiť sa ako zdravšie žiť a lepšie sa hýbať, či sa len zabaviť výživným pohybom v krásnom prostredí so spriaznenými ľuďmi, určite svoju účasť neoľutuješ.

Neodporúčam ti prihlásiť sa, ak tvojim jediným cieľom je schudnúť, alebo ak ťa nebaví pohyb ako taký. Pokiaľ si vegetarián, či vegán, stále ti účasť na kempe môže dať veľa, no budeš si musieť zabezpečiť svoje vlastné zdroje bielkovín.

Detaily kempu

Čo sa týka ubytovania, budeme všetci bývať vo vlastných stanoch, ktoré si postavíme na trávnatej lúke v športovom areáli. Každý by mal mať so sebou všetko, čo potrebuje k prespatiu. Odporúčam okrem stanu minimálne spacák, nejakú deku a pre istotu aj pršiplášť a termoprádlo. K dispozícií budeme mať normálne záchody, sprchy a kuchyňu. Areál je v obci Jabloňové, asi 25 minút od Bratislavy.

Pokiaľ ide o stravu, ako som spomínal, všetky suroviny zabezpečím a budeme si ich pripravovať spoločnou silou.

Počas celého trvania kempu sa s prestávkami budú konať rôzne workshopy, tréningy, diskusie, prednášky, spoločné prechádzky v prírode a iné aktivity. Žiadna z nich ale nie je povinná. Ak sa práve koná niečo, čo ťa nezaujíma, môžeš sa zahrať s dostupnými hračkami a pomôckami, ktoré ti budú k dispozícií, ísť sa prejsť do lesa, alebo len tak odpočívať.

Trvanie kempu je 4 dni: od 26.7 do 29.7.2018. Príchod do areálu je prvý deň (štvrtok) medzi 12:00 do 14:00. Potom sa začínajú prvé aktivity. Posledné aktivity budú v nedeľu doobeda a popoludní sa postupne odchádza z areálu.

Cena kempu je 287€. Pre registráciu prosím vyplň registračný formulár nižšie, na základe ktorého ti pošleme platobné údaje pre potvrdenie registrácie.

Registrácia 

0

Tvoj košík