|
Pračlovek v Pohybe

Pračlovek v Pohybe je môj koncept pohybovej výučby, ktorý je zameraný na to, aby z teba urobil všestranne pohybovo zdatného človeka – takzvaného pohybovca. Je založený na mojich dlhoročných a v praxi overených skúsenostiach s pohybom a jeho výučbou vo vlastnej pohybovej Akadémií (No Will No Skill).

Materiál prezentovaný na workshopoch a kurzoch je výsledkom môjho vlastného pohybového výskumu inšpirovaného svetoznámymi učiteľmi pohybu, u ktorých sa pravidelne vzdelávam. Všetko čo sa naučím alebo objavím následne „precedím“, integrujem do svojej praxe, otestujem na iných a tebe odovzdám iba to najlepšie – to, čo ti pomôže efektívnejšie zlepšiť tvoj pohyb ako taký.

Čo môžeš očakávať:

 • otvoríš rozsahy pre základné polohy a pohybové vzory pre zlepšenie tvojho každodenného života
 • zlepšíš kvalitu svojho pohybu v každej situácií
 • naučíš sa postup na získanie pozoruhodnej mobility (rozštep, placka a pod) od úplných základov
 • naučíš sa proces budovania obdivuhodnej sily (kliky v stojke, muscle up, planche a pod) od úplných základov
 • zlepšíš svoje reflexy, rytmus a reakčnú rýchlosť
 • zlepšíš koordináciu svojho tela v priestore
 • zlepšíš svoju kondičku a zhodíš nadbytočný tuk
 • vybuduješ pevné telesné štruktúry a výrazne znížiš svoje riziko zranenia

Či už sa chceš zlepšiť v bojových umeniach, tanci, akrobaciiodbúrať škodu napáchanú sedením, schudnúť a dať sa do formy, či zlepšiť svoju silu a kondíciu a zároveň udržiavať svoje telo v bezbolestnom stave a zvýšiť svoju pohybovú „životnosť“, si na správnom mieste.

pvp

FORMY VÝUČBY

Počas jesene 2017 mám pre teba pripravené nasledovné formy výučby:

Vedený pohybový kurz v Bratislave

V mojej pohybovej telocvični No Will No Skill v Bratislave môžeš tento trimester (od 18.9. do 22.12.), okrem iných kurzov vedených TOP trénermi, navštíviť aj môj špeciálny kurz Pračlovek v Pohybe.

Budem ho viesť ja osobne a bude sa konať iba na jeseň (v zimnom trimestri ho určite otvárať nebudem, keďže už teraz viem, že veľkú časť trimestra budem odcestovaný).

Kurz bude uzavretý, jeho maximálna kapacita je 8 ľudí a môžeš sa ho zúčastniť iba celého (tj. vstup na jednotlivé tréningy nie je možný). Je to z dôvodu silnej previazanosti tréningov, pevnejšej komunite a teda aj tvojmu lepšiemu progresu. Tréningy budú trvať 75 minút a budú 2x za týždeň (utorok a štvrtok od 17:15).
Poznámka: kurz už začal a je vypredaný!

Dátum18.9. – 22.12.2017
Trvanie: spolu 35 hodín počas 14 týždňov, 2x týždenne po 75 minút
Cena317€

Víkendový Workshop: Daj sa Pohybu

Workshop je zameraný na základy všestranného pohybu. Naučíš sa základné pohybové vzory, kompletné princípy pre rozvoj mobility a odolnosti celého tela, ale aj základy pre silový rozvoj, či princípy „údržby“ tela pre odstránenie disbalancií, bolestí a pohybovú dlhovekosť.

Je určený pre tých, čo potrebujú všestranný pohybový základ (sedavcov, ale aj pohybových špecialistov). Je vhodný aj pre začiatočníkov.

Dátum: 30.9.-1.10.2017
Trvanie: 12 hodín rozdelených do štyroch (3 hod.) blokov počas víkendu
Cena: 167 / 127€ (normálna cena / účastníci kurzu)

Celodenný workshop: Dolu hlavou

Workshop zameraný na rozvoj stojky vo voľnom priestore a rôznych spôsobov ako sa do nej dostať a ako ju využiť v pohybe – vrátane rozvoja potrebnej mobility a sily, či „údržby“ svojho tela špecifickej pre tréning stojky.
Dátum: 21.10.2017
Trvanie: 6 hodín rozdelených do dvoch (3 hod.) blokov s prestávkou počas 1 dňa
Cena: 97 / 67€ (normálna cena / účastníci kurzu)  

Víkendový Workshop: Tréning Beštie

Workshop je zameraný na rozvoj maximálnej sily, kondície a odolnosti tela s vlastnou váhou, ale aj s kettlebellom. Naučíš sa ako postupovať pri budovaní pokročilých silových prvkov ako muscle up, kliky v stojke, či planche od úplných základov. Naučíš sa najdôležitejšie cviky s kettlebellom a budeme sa venovať aj údržbe tela pri silovom tréningu a príprave telesných štruktúr na zvýšenú záťaž.

Workshop nie je vhodný pre úplných začiatočníkov, no je načasovaný tak, aby si od prvého workshopu stihol domakať potrebné základy.

Dátum: 25-26.11.2017
Trvanie: 12 hodín rozdelených do štyroch (3 hod.) blokov počas víkendu
Cena: 167 / 127€ (normálna cena / účastníci kurzu)  

Kompletný balík „Jesenné workshopy s Pračlovekom“

dsc_5616

Tieto 3 workshopy zo série Pračlovek v Pohybe ťa prevedú rôznymi úskaliami všestranného pohybu, nabijú ťa enormným množstvom praktických informácií a naučíš sa veľa nových pohybových princípov a vzorov, ktoré som nazbieral počas posledných 7 rokov. Po ich absolvovaní budeš mať jasné ciele a návod ako ich dosiahnuť; prácu na minimálne niekoľko mesiacov, pravdepodobne aj rokov, ktorá posunie tvoju slobodu v pohybe o 3 levely vyššie.

Či už si sedavec, ktorý sa chce na plný plyn vrhnúť do pohybového sveta; športovec, ktorý chce doplniť svoje vedomosti v oblasti pohybu a posunúť svoju aktuálnu pohybovú prax na ďalší level, alebo máš ambíciu stať sa trénerom a chceš to robiť kvalitne, tento balík je to najlepšie čo ti viem ponúknuť pre dosiahnutie tvojho cieľa.

Balík zahŕňa:

 • víkendový workshop Daj sa do Pohybu v termíne 29.9.-1.10.2017
 • jednodňový workshop Dolu Hlavou v termíne 21.10.2017
 • víkendový workshop Tréning Beštie v termíne 25.-26.11.2017

Súčet celkových cien týchto produktov je 431€. Ak sa registruješ na celý balík intenzívneho jesenného pohybového vzdelania pod mojim vedením, vyjde ťa to celé spolu na 379€ – čiže môžeš ušetriť vyše 50€ z ceny samostatných workshopov.

POVEDALI O WORKSHOPOCH PRAČLOVEK V POHYBE

REGISTRÁCIA

Pridaj sa na tieto výživné pohybové udalosti a posuň svoj pohyb do novej dimenzie! Použi formulár vedľa na registráciu na jednotlivé časti, alebo aj všetky spolu. Ak by náhodou nefungoval, kontaktuj ma prosím na kontakt@modernypraclovek.sk. Po prijatí tvojej registrácie ťa budem kontaktovať a pošlem ti platobné údaje.

Nezabudni, že pri registrácií na všetky môžeš ušetriť vyše 50€ oproti cene jednotlivých udalostí.

Dajme sa spolu do pohybu! Teším sa na teba v našej telocvični…

Pračlovek Mariano

RADY PRAČLOVEKA

Ipad-desatoro

Pridaj sa ku takmer 5000 praľuďom, ktorí odberajú newsletter Rady Pračloveka a stiahni si môj ebook Desatoro Prikázaní Moderného Pračloveka hneď teraz.

Viac info nájdeš TU

Žiadny spam. Odhlásiť.sa môžeš kedykoľvek. Powered by ConvertKit
0

Your Cart

Send this to a friend