Podcast Pračloveka

Výživa | Pohyb | Životný štýl

Posuň kvalitu svojho života na ďalší level pomocou kvalitnej stravy, suplementov, výživného pohybu a nekonvenčného životného štýlu

Vítam ťa v mojom podcaste, ktorého hlavnou témou je umenie života. Každá epizóda je zameraná na to, aby som ti v nej odovzdal svoje jednoduché, funkčné a osobne overené vychytávky. Tie môžeš aplikovať do svojho života pre pevnejšie zdravie, silnejšiu imunitu, viac energie, výkonnejší mozog a všeobecne aby si sa cítil a fungoval úplne úžasne po celý rok.

Podcast je ešte len v rannom štádiu, neohrabaný a budem ho postupne dolaďovať. Nechcel som čakať, kým bude všetko tip-top, lebo by som ho nezačal vydávať hádam ani o rok. Táto stránka je tiež iba prvotnou verziou a stále na nej pracujem. Čoskoro sem doplním prehrávač, kde si môžeš vypočuť všetky vydané časti podcastu a spôsoby akými sa môžeš prihlásiť na odber cez iTunes, Android a ďalšie platformy.

Tu je prvá, úvodná časť podcastu, kde sa dozvieš prečo to vlastne robím a čo od tohto podcastu môžeš očakávať:


Ak máš nápady na ďalšie vylepšenia, prípadne mi chceš dať podnet na ďalšiu epizódu, budem rád ak sa mi ozveš cez kontaktný formulár.

podcast2

RADY PRAČLOVEKA

Ipad-desatoro

Pridaj sa ku takmer 5000 praľuďom, ktorí odberajú newsletter Rady Pračloveka a stiahni si môj ebook Desatoro Prikázaní Moderného Pračloveka hneď teraz.

Viac info nájdeš TU

Žiadny spam. Odhlásiť.sa môžeš kedykoľvek. Powered by ConvertKit