Vlado Zlatoš: Pohyb a suplementy podľa Moderného Pračloveka

Výživný pohyb

V tomto podcaste od Vlada Zlatoša sme spolu rozoberali myšlienky o tom, čo je to výživný pohyb, ako s ním začať, ako je rozdielny od športu, alebo cvičenia a prečo je to lepšia voľba. Dostalo sa slovo aj na suplementy, ktorým sme sa venovali v cca druhej polovici podcastu. Popis z Vladovho iTunes: Umelec života, pohybový bádateľ, experimentátor, učiteľ.

Marián Černý alias Moderný Pračlovek v našom podcaste vysvetľuje čo znamená všestranný pohyb, prečo by sme ho mali preferovať pred tréningom ako takým alebo dokonca pred špecializáciou zameranou na zvyšovanie výkonnosti.

Dozviete sa na akých štyroch pilieroch Marián stavia svoje učenie a ako bonus v závere budeme preberať aj informácie o suplementoch.

Viac informácií o Mariánovej práci sa dozviete na web stránke: https://modernypraclovek.sk

Na odber Vladovho podcastu sa môžeš prihlásiť tu: Zlatoš Family podcast na iTunes

Na odber môjho podcastu, z ktorého prvá časť vyjde behom budúceho týždňa, sa môžeš prihlásiť kliknutím na „Subscribe“ v prehrávači nižšie, kde nájdeš odkazy na rôzne druhy automatizovaných odberov (itunes, email, android).

Ak sa chceš dozvedieť o nových častiach, ale aj o ďalších novinkách zo sveta Pračloveka, prihlás sa na odber newslettera Rady Pračloveka.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK
Top