mariano
Zakladateľ NWNS Academy, autor publikácií Princípy Pračloveka a Kuchyňa Pračloveka Som moderný pračlovek posadnutý neustálym zlepšovaním samého seba. Či už ide o zdravie, kondíciu, efektivitu práce, výkon mozgu alebo stav mysle, neustále hľadám spôsoby ako ich vylepšiť a zvýšiť tak kvalitu svojho života. Mojim poslaním je tieto poznatky šíriť do sveta a pomáhať ľuďom byť lepší ako včera - okrem iného prostredníctvom tohto blogu a našej pohybovej Akadémie. Ak ma chceš spoznať, prečítaj si niečo o mne.

Comments (2)

  1. Dobrý deň, chcel by som sa opýtať opýtať keď mám dvojfazovy tréning tak je lepšie po prvom tréningu sa normálne najesť alebo si dať iba proteín a až po druhom tréningu sa poriadne na večerať. S toho dôvodu či to nebude mať nejaký vplyv na regeneráciu alebo stratu svalovej hmoty keď sa nenajem po prvom tréningu. Ďakujem.

    1. Zdravím. Lepšie a horšie je subjektívna záležitosť. Záleží to aj od toho, aký intenzívny je skorší, resp. neskorší tréning, a tiež od časového rozostupu. Ja osobne by som jedol hlavné jedlo po tom intenzívnejšom z nich, ktorý by som dal ako druhý (po prvom iba proteín, resp. menšie jedlo, ak druhý tréning je viac ako za cca 3 hodiny), no nejedol by som neskôr ako 3 hodiny pred spánkom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

RADY PRAČLOVEKA

Desatoro suplementy trans 250

Pridaj sa ku vyše 4000 praľuďom, ktorí odberajú newsletter Rady Pračloveka a stiahni si ebooky Desatoro Prikázaní a Suplementačný Poradca Moderného Pračloveka úplne zadarmo.

Viac info nájdeš TU

Žiadny spam. Odhlásiť.sa môžeš kedykoľvek. Powered by ConvertKit