mariano
Som náčelník kmeňa Moderných Praľudí posadnutý neustálym zlepšovaním samého seba. Či už ide o zdravie, pohybové schopnosti, kondíciu, efektivitu práce, výkon mozgu alebo stav mysle, neustále hľadám spôsoby ako ich vylepšiť a zvýšiť tak kvalitu svojho života. Mojim poslaním je tieto poznatky šíriť do sveta a pomáhať ľuďom byť lepší ako včera, predovšetkým prostredníctvom tohto blogu.

Komentáre (2)

  1. Dobrý deň, chcel by som sa opýtať opýtať keď mám dvojfazovy tréning tak je lepšie po prvom tréningu sa normálne najesť alebo si dať iba proteín a až po druhom tréningu sa poriadne na večerať. S toho dôvodu či to nebude mať nejaký vplyv na regeneráciu alebo stratu svalovej hmoty keď sa nenajem po prvom tréningu. Ďakujem.

    1. Zdravím. Lepšie a horšie je subjektívna záležitosť. Záleží to aj od toho, aký intenzívny je skorší, resp. neskorší tréning, a tiež od časového rozostupu. Ja osobne by som jedol hlavné jedlo po tom intenzívnejšom z nich, ktorý by som dal ako druhý (po prvom iba proteín, resp. menšie jedlo, ak druhý tréning je viac ako za cca 3 hodiny), no nejedol by som neskôr ako 3 hodiny pred spánkom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

RADY PRAČLOVEKA

Desatoro suplementy trans 250

Pridaj sa ku vyše 4000 praľuďom, ktorí odberajú newsletter Rady Pračloveka a stiahni si ebooky Desatoro Prikázaní a Suplementačný Poradca Moderného Pračloveka úplne zadarmo.

Viac info nájdeš TU

Žiadny spam. Odhlásiť.sa môžeš kedykoľvek. Powered by ConvertKit