V pračlovečom eshope je síce cena na poslednom mieste (prvá je vždy čistota a kvalita produktov), no nejaké to ušetrené euríčko určite poteší. Preto som pre teba vytvoril niekoľko spôsobov, ako v ňom môžeš nakupovať výhodnejšie.

okamžité zľavy

poštovné zdarma

Pri nákupe nad 60 € máš poštovné zdarma. Platí to pre objednávky do SR aj ČR. Výnimku má balík pračlovečích kníh, pri ktorom máš poštovné zdarma aj pri nižšej cene. Takto ušetríš 4.90/6.90 € (SR/ČR) za nákup.

výhodné balíky

Medzi produktami v eshope nájdeš aj balíky, ktoré som starostlivo poskladal tak, aby slúžili nejakému účelu a aby ti vydržali určitú dobu. Takéto balíky sú spravidla o približne 5 % lacnejšie, ako keby si produkty kupoval samostatne. 

množstevná zľava

Pri objednávke nad 200 € sa ti automaticky aplikuje zľava vo výške 4 % z celkovej sumy objednávky. Táto zľava už neplatí na balíky, kde sa ti aplikuje iba jedna zo zliav (tá vyššia). Takto vieš ušetriť minimálne 8 € za nákup.

zľavy za odmenu

Okrem okamžitých zliav mám pre teba aj také, ktoré sa ti aplikujú časom – či už vďaka odporúčaniam, tvojim predošlým nákupom, alebo za aktivity, ktoré mi pomôžu vylepšiť eshop.

vernostný program

Pri objednávke z eshopu sa ti za každé minuté € priráta 1 bod (pri publikáciách sú to 3 body/€). Tie si následne môžeš premeniť na zľavu pri ďalšom nákupe v pomere 25:1 (1 € za každých 25 bodov). K tomu po dosiahnutí určitého objemu nákupov získavaš ďalšie výhody.

viac o vernostnom programe

partnerský program

Pomocou affiliate programu môžeš za svoje odporúčania získať odmenu vo forme kreditu v eshope. Výška provízie je 5 % z prvého nákupu a 2,5 % z každého ďalšieho. V prípade publikácií dokonca získaš až 20 % províziu za tvoje odporúčanie.

viac o affiliate programe

odmeny za výpomoc

Zľavy môžeš získať aj tým, že mi pomôžeš vylepšiť web a jeho dôveryhodnosť. Napríklad ak napíšeš recenziu na produkt, nahlásiš chybu na webe, alebo mi pošleš referenciu na knihy či workshopy. Takéto odmeny sa pohybujú od 40 centov až do 24 €.

viac o odmenách