Vernostný program je systém, s ktorým môžeš ušetriť na svojich nákupoch v Eshope Pračloveka. Jednoducho budeš zbierať body, ktoré si potom môžeš premeniť na zľavu. Po určitom objeme nákupov sa tvoje výhody zvyšujú. Funguje to nasledovne:

ako získať body

Za každé euro nákupu získavaš 1 bod. Jednoducho koľko eur minieš, toľko bodov získaš. 

Za nákup publikácie dostávaš trojnásobok bodov. Čiže každé euro minuté na knihy znamená tri body.

V momente, keď súčet hodnôt tvojich objednávok prekročí hranicu 500€, dostávaš malý bonus v hodnote 250 bodov (10€)

ako využiť body

Za každých 25 bodov získaš 1€ zľavu na nákup. Tú môžeš využiť celú, alebo iba čiastočne pri ktoromkoľvek z tvojich ďalších nákupov. Pre jej využitie si stačí kliknúť na tlačítko, ktoré sa ti zobrazí v košíku aj v pokladni.

TOP zákazníci šetria najviac

Keď súčet hodnôt tvojich objednávok prekročí hranicu 1000€, dosiahneš status “TOP zákazník”. Dosiahnutím tejto méty odomkneš nasledovné bonusy:

1. Tvoje body budú mať o 50% vyššiu hodnotu.

Namiesto 4% teda ušetríš až 6% z hodnoty z tvojich predošlých nákupov.

2. Získaš ďalšiu zľavu vo výške +5% na nákupy nad 350€

Táto zľava je kombinovateľná s okamžitou množstevnou zľavou vo výške 4% pri nákupe nad 200€. Dokopy teda pri objednávke nad 350€ môžeš ušetriť až 15% (4% zľava nad 200€ + 5% špeciálna zľava nad 350€ + 6% za vernostné body)

3. Získaš trvalú 10% zľavu na moje pohybové udalosti

Tú môžeš využiť na účasť na workshopoch, kurzoch, kempe, ale aj na coaching. 

Jednoduché, však? Tak si to poď vyskúšať…

poďme nakupovať do eshopu

otázky a odpovede

Ako dlho platia moje vernostné body?

Body majú platnosť 5 mesiacov od ich prirátania. 2 týždne pred ich vypršaním dostaneš email, aby si ich nezabudol využiť. Ak ich nevyužiješ, prepadnú.

Dostávam body aj za zľavnené produkty a poštovné?

Body dostávaš vždy iba za konečnú sumu objednávky (aj s DPH, aj keď tú neplatíš mne). Za poštovné body nedostávaš. Ak použiješ zľavový kupón alebo získaš množstevnú zľavu, body dostávaš zo sumy po zľave.

Kedy sa mi prirátajú body za nákup?

Body sa ti prirátajú v momente keď je potvrdená platba za tvoju objednávku. Ak platíš kartou, tak je to okamžite. V opačnom prípade to je v momente, kedy sa nám platba na účte spáruje s tvojou objednávkou. V prípade dobierky to môže trvať aj týždeň a viac po jej doručení.

Platí status TOP zákazník doživotne?

Tvoj status TOP zákazníka platí maximálne 1 rok po tvojej poslednej objednávke. Ak ho stratíš, môžeš ho znova aktivovať ďalšou objednávkou.