partnerský program pračloveka

Vitaj v partnerskom programe Pračloveka! Ak si, podobne ako ja, nadšený z produktov, ktoré sa predávajú v mojom eshope a rád ich odporúčaš ostatným, teraz máš príležitosť byť za svoje odporúčanie odmenený vo forme kreditu do eshopu – a to nie len jednorazovo, ale za všetky nákupy ľudí, ktorých si odporúčal!

Registrovať do partnerského programu sa môže ktokoľvek a hneď po registrácií môžeš začať odporúčať a získavať odmeny. Tie si môžeš sledovať na stránke partnerskej zóny a premieňať ich na kredit v eshope Pračloveka.

ako to funguje

registrácia

Na začiatok sa potrebuješ zaregistrovať na stránke partnerskej zóny. Tu prosím pravdivo vyplň svoje celé meno, prezývku (oslovenie, alebo krstné meno), email, heslo, a ak máš, tak aj odkaz na tvoju webstránku.

Hneď po odoslaní formulára ti príde email o tvojej registrácii a môžeš začať so šírením svojho odkazu (ako ho získaš sa dočítaš nižšie). Ak už máš konto v eshope, môžeš jednoducho požiadať o jeho premenu na partnerské (v takom prípade nám napíš na kontakt@modernypraclovek.sk)

výška provízie

Výška provízie je rôzna pre publikácie, udalosti a pre ostatný tovar a líši sa aj provízia za prvý a opakujúci sa nákup.Za publikácie máš najvyššiu možnú províziu: až 25% z ceny. Za udalosti je provízia vo výške 15% z ceny. Pre ostatný tovar je provízia vo výške 7.5%. To platí pre prvý nákup – za každý ďalší nákup tvojho referenta dostaneš 5% (nezávisle od druhu produktu).

Produkt Prvý nákup Ďalšie nákupy
publikácie 25% 5%
ostatné 7.5% 5%

V prípade nákupu, kde zákazník platí za poštovné je provízia počítaná zo sumy po odrátaní poštovného.

tvoj partnerský odkaz

Tvoj partnerský odkaz (affiliate link) si môžeš vygenerovať kedykoľvek na stránke partnerskej zóny. Po prihlásení tam nájdeš políčko, kam vložíš odkaz na ktorýkoľvek produkt (alebo aj stránku, či článok) a po kliknutí na tlačítko „vygenerovať odkaz“ sa ti zobrazí tvoj partnerský odkaz, ktorý môžeš zdieľať na svojom facebooku, blogu, alebo kdekoľvek uznáš za vhodné.

Po kliknutí na tvoj odkaz bude o užívateľovi urobený záznam, ktorý bude platný po dobu 21 dní. Ak počas tejto doby tvoj referent nakúpi v eshope (akýkoľvek produkt, nie iba ten, na ktorý si ho odkázal), dostaneš za jeho nákup províziu.

Platí to však iba v prípade, že ešte v eshope nenakupoval. Ak na tvoj odkaz klikne existujúci zákazník, províziu zaň nedostaneš. Toto sa nevzťahuje na nových zákazníkov, ktorých si priviedol ty: ak tvoj referent nakúpi v obchode znova (s tým istým emailom, resp. vytvoreným kontom), zakaždým z jeho nákupu dostaneš províziu (aj bez toho aby musel znova klikať na tvoj odkaz).

Vyplácanie provízie

Vyplácanie provízie prebieha formou kreditu na nákup v eshope. Pri minimálnej provízií 10€ môžeš emailom (na kontakt@modernypraclovek.sk) požiadať o jej prevedenie na kredit. Po prevedení sa ti pri pokladni zobrazí možnosť využitia kreditu na nákup.

Ak na ňu klikneš, jednoducho sa ti suma odráta z tvojho nákupu. Vzhľadom na 30 dňovú lehotu vrátenia peňazí, provízie za predaj publikácií sa vyplácajú najskôr po 30 dňoch od nákupu.