Vitaj v partnerskom programe Pračloveka! Program sa skladá z dvoch častí: z affiliate programu, kde môžeš získavať “konzumné” do eshopu na základe svojich odporúčaní a z priameho predaja publikácií, kde môžeš získať finančnú províziu za predaj kníh. Čítaj ďalej a zisti ako to funguje…

affiliate program

Si, podobne ako ja, nadšený z produktov, ktoré sa predávajú v mojom eshope a rád ich odporúčaš ostatným? Teraz máš príležitosť byť za svoje odporúčanie odmenený vo forme kreditu do eshopu… a to nie len jednorazovo, ale za všetky nákupy ľudí, ktorých si odporúčal!

Registrovať sa do partnerského programu môže ktokoľvek a hneď po registrácií môžeš začať odporúčať a získavať odmeny. Tie si môžeš sledovať na stránke partnerskej zóny a premieňať ich na kredit v eshope Pračloveka.

ako to funguje

registrácia

Na začiatok sa potrebuješ zaregistrovať na stránke partnerskej zóny. Tu prosím pravdivo vyplň svoje celé meno, prezývku (oslovenie, alebo krstné meno), email, heslo, a ak máš, tak aj odkaz na tvoju webstránku.

Hneď po odoslaní formulára ti príde email o tvojej registrácii a môžeš začať so šírením svojho odkazu (ako ho získaš sa dočítaš nižšie). Ak už máš konto v eshope, môžeš jednoducho požiadať o jeho premenu na partnerské (v takom prípade nám napíš na eshop@modernypraclovek.sk, alebo použi kontaktný formulár)

výška provízie

Výška provízie je rôzna pre publikácie a pre ostatný tovar. Líši sa aj provízia za prvý a opakujúci sa nákup. Za publikácie máš najvyššiu možnú províziu: až 20 % z ich ceny. Pre ostatný tovar je provízia vo výške 5 %. To platí pre prvý nákup – za každý ďalší nákup tvojho referenta dostaneš 2.5 % zo sumy jeho nákupov (pre publikácie aj ostatné produkty).

Produkt Prvý nákup Ďalšie nákupy
publikácie 20 % 2.5 %
ostatné 5 % 2.5 %

V prípade nákupu, kde zákazník platí za poštovné je provízia počítaná zo sumy po odrátaní poštovného. Provízia sa počíta zo sumy bez DPH.

tvoj partnerský odkaz

Tvoj partnerský odkaz (affiliate link) si môžeš vygenerovať kedykoľvek na stránke partnerskej zóny. Po prihlásení tam nájdeš políčko, kam vložíš odkaz na ktorýkoľvek produkt (alebo aj stránku, či článok) a po kliknutí na tlačítko “vygenerovať odkaz” sa ti zobrazí tvoj partnerský odkaz. Ten potom môžeš zdieľať na svojom facebooku, blogu, alebo kdekoľvek uznáš za vhodné.

Po kliknutí na tvoj odkaz bude o užívateľovi urobený záznam, ktorý bude platný po dobu 21 dní. Ak počas tejto doby tvoj referent nakúpi v eshope (akýkoľvek produkt, nie iba ten, na ktorý si ho odkázal), dostaneš za jeho nákup províziu.

Platí to však iba v prípade, že ešte v eshope nenakupoval. Ak na tvoj odkaz klikne existujúci zákazník, províziu zaň nedostaneš. Avšak platí to aj “naopak”: ak tvoj referent nakúpi v obchode znova (s tým istým emailom, resp. vytvoreným kontom), zakaždým z jeho nákupu dostaneš províziu (aj bez toho aby musel znova klikať na tvoj odkaz).

Vyplácanie provízie

Vyplácanie provízie prebieha formou kreditu na nákup v eshope. Pri minimálnej provízií 10 € môžeš emailom (na eshop@modernypraclovek.sk, alebo pomocou formulára) požiadať o jej prevedenie na kredit. To isté môžeš urobiť aj cez svoj profil v sekcií “partnerská zóna”.

Po prevedení sa ti pri pokladni zobrazí možnosť využitia kreditu na nákup. Ak na ňu klikneš, jednoducho sa ti suma odráta z tvojho nákupu. Vzhľadom na 30 dňovú lehotu vrátenia peňazí, provízie za predaj publikácií sa vyplácajú najskôr po 30 dňoch od nákupu.

priamy predaj kníh

Máš svoju predajňu, telocvičňu, prípadne iný komunitný priestor alebo pracuješ priamo s klientmi, ktorých by mohli zaujímať pračlovečie publikácie? Teraz im môžeš knihy predávať priamo a to za slušnú províziu. 

 

ako to funguje

Priamy predaj je veľmi jednoduchý. Jednoducho si za zvýhodnenú “veľkoobchodnú” cenu nakúpiš publikácie a budeš ich postupne predávať. Celý zisk z ich predaja je tvoja provízia.

Pokiaľ budeš knihy predávať za mnou odporúčanú cenu (rovnakú ako v eshope), tvoja marža sa bude pohybovať v okolí 35-40 % (v závislosti od publikácie a toho či si platca DPH). Cenu si však môžeš určiť aj sám.

Minimálny odber je 5 ks kníh na každý titul, ktorý sa rozhodneš predávať. Poštovné pre objednávky nad 60 € je zdarma, v opačnom prípade je 4,90 € do SR a 6,90 € do ČR.

Nákupné ceny publikácií spolu s výpočtom tvojho potenciálneho zisku nájdeš v tejto tabuľke.

Ak si chceš objednať publikácie na predaj, prosím použi kontaktný formulár na tejto stránke.

objednávkový formulár

TVOJE ÚDAJE:


POČTY KNÍH:
Princípy Pračloveka
Kuchyňa Pračloveka
Kozmetika Pračloveka