Pošli mi svoj názor, príbeh alebo mi pomôž vylepšiť stránku/eshop a získaj odmenu vo forme vernostných bodov do eshopu, alebo zliav na udalosti.

za čo môžeš získať odmeny

recenzie a návrhy

Recenzia na produkty

Si spokojný s produktami v pračlovečom eshope?

Pridaj zmysluplnú verejnú recenziu na ktorýkoľvek produkt v eshope a získaj za ňu 10 vernostných bodov v hodnote 40 centov. Recenzia musí mať minimálne 100 znakov a musí byť manuálne schválená.

návrhy na vylepšenia

Našiel si chybu na webe, alebo máš nápady na vylepšenie?

Nahlás mi chybu na webstránke, alebo mi pošli svoj návrh na vylepšenie (či už funkcionality webu, alebo produktov v eshope) a získaj za to 10 vernostných bodov v hodnote 40 centov. Chyba musí zreprodukovateľná.

referencie

Referencia na knihu

Páčia sa ti pračlovečie publikácie?

Pošli mi referenciu na ktorúkoľvek z mojich publikácií, ktorú potom môžem pridať na jej predajnú stránku a získaj za ňu 100 vernostných bodov v hodnote 4€. Referencia musí mať aspoň 250 znakov, musí obsahovať tvoju profilovú fotku a celé meno.

Referencia na pohybovky

Páčilo sa ti na mojej pohybovej udalosti?

Pošli mi referenciu na workshop, kemp, kurz, alebo coaching, ktorú môžem zverejniť na predajnej stránke udalosti a získaj 10€ zľavu na ďalšiu udalosť. Referencia musí mať aspoň 250 znakov, musí obsahovať tvoju profilovú fotku a celé meno.

Príbehy Praľudí

Zmenil sa ti život po tom, ako si prešiel na životosprávu Moderného Pračloveka? Daj o tom vedieť aj ostatným praľuďom a získaj najvyššiu možnú odmenu.

tvoj pračlovečí príbeh

Pošli mi svoj príbeh, ktorý môžeme zverejniť ako článok v sekcií Príbehy Praľudí a získaj za neho 500 vernostných bodov v hodnote 20€. Príbeh musí mať aspoň 300 slov a musí obsahovať minimálne jednu fotku v dostatočne veľkom rozlíšení.

Video verzia príbehu

Natoč a pošli mi svoj pračlovečí príbeh vo video formáte, ktoré potom zverejníme v sekcií Príbehy Praľudí aj na Youtube kanály a získaj za neho až 600 vernostných bodov v hodnote 24€. Video musí mať aspoň jednu minútu.

ako získať odmenu

Postup je veľmi jednoduchý. V prípade odmeny za recenziu ju musíš pridať v sekcií “Recenzie” na predajnej stránke produktu. V prípade ostatných odmien mi prosím pošli svoj nápad, referenciu, alebo príbeh na email marian@modernypraclovek.sk.

pošli mi email a získaj odmenu

Kým sa k tvojmu emailu dostanem môže trvať niekoľko dní, avšak vždy ti naň odpoviem. Vyhradzujem si právo ti odmenu neudeliť, ak tvoja referencia nebude použiteľná.