NWNS Academy už nie je… čo ďalej?

Ahoj! Tu je Mariano, Moderný Pračlovek a (spolu)zakladateľ dnes už neexistujúcej No Will No Skill Academy. Našu pohybovú akadémiu, prvú svojho druhu na Slovensku, sme sa rozhodli uzavrieť ku koncu Apríla 2018. Bolo to ťažké rozhodnutie, no netreba zúfať, lebo mám pre teba náhradné riešenia…

Keďže sa snažíš dostať na stránku akadémie pohybu, asi ťa zaujíma ako sa kvalitne a výživne rozhýbať, správne? Ak je to tak, mám pre teba 2 alternatívy, ktoré sa navzájom nevylučujú:


1. Vzdelávaj sa pod mojim vedením

Ak sa chceš vzdelávať pod vedením mňa, resp. pračlovečice Domky, stačí ti poobzerať sa tu na webe – všetko aktuálne nájdeš na stránke Pohyb.  Ak sa pridáš aj na môj pohybový newsletter, medzi prvými sa dozvieš o mojich aktuálnych pohybových udalostiach (workshopy, kemp, kurzy), dostaneš upozornenia na pohybovo-edukačné články a videá, ktoré budem postupne tvoriť a budem ťa informovať aj o mojich online kurzoch, či publikácií, ktoré chystám behom roka 2019.

Newsletter budeš dostávať veľmi sporadicky (ak sa neprihlásiš na iné odbery) a môžeš ho kedykoľvek zrušiť. Stačí ti vyplniť tvoje krstné meno a email nižšie a budeš vždy medzi prvými čo sa dozvedia o mojich pohybových počinoch:


2. Pridaj sa do Tribe

Ak chceš vyskúšať aj tréningy pod vedením iných, skúsených pohybovcov, alebo chceš využiť parádne zariadený gym podľa seba, odporúčam ti pridať sa do pohybového kmeňa Tribe. Tribe má novú telocvičňu na Prešovskej ulici v Bratislave, kde môžeš pravidelne stretnúť aj mňa.

Viac info o Tribe nájdeš na ich webstránke thetribe.sk