NWNS Academy už nie je… čo ďalej?

Ahoj! Tu je Mariano, Moderný Pračlovek a (spolu)zakladateľ dnes už neexistujúcej No Will No Skill Academy. Našu pohybovú akadémiu, prvú svojho druhu na Slovensku, sme sa rozhodli uzavrieť ku koncu Apríla 2018. Bolo to ťažké rozhodnutie, no netreba zúfať, lebo mám pre teba náhradné riešenia…

Keďže sa snažíš dostať na stránku akadémie pohybu, asi ťa zaujíma ako sa kvalitne a výživne rozhýbať, správne? Ak je to tak, mám pre teba 2 alternatívy, ktoré sa navzájom nevylučujú:


1. Vzdelávaj sa pod mojim vedením

Ak sa chceš vzdelávať pod mojim vedením, tak sa určite pridaj na môj pohybový newsletter. Po pridaní naň ti budem posielať výlučne správy o mojich pohybových udalostiach (workshopy, kemp, kurzy), upozornenia na pohybovo-edukačné články a videá, ktoré budem postupne tvoriť a medzi prvými sa dozvieš aj o mojich online kurzoch a publikácií, ktoré chystám niekedy na prelome rokov 2018-19. V septembri 2018 chystám aj pravidelné kurzy v Bratislave, o ktorých sa tiež dozvieš z newslettera.

Newsletter budeš dostávať veľmi sporadicky (ak sa neprihlásiš na iné odbery) a môžeš ho kedykoľvek zrušiť. Stačí ti vyplniť tvoje krstné meno a email nižšie a budeš vždy medzi prvými čo sa dozvedia o mojich pohybových počinoch:


2. Pridaj sa do Tribe

Je mi jasné, že ty sa chceš hýbať teraz a nechceš čakať iba na moje udalosti a kurzy. Preto mám pre teba aj odporúčanie na telocvičňu, ktorú nájdeš na Prešovskej ulici v Bratislave a v ktorej môžeš stretnúť aj mňa. Ide o telocvičňu s názvom Tribe.

Tribe založili moji dobrý kamaráti (kedysi aj členovia NWNS Academy), ktorí majú, podobne ako ja, silnú vášeň pre pohyb. Dobre sa hýbu a ich hodiny určite stoja za to. V Tribe nájdeš širokú ponuku kurzov a tréningov (vrátane mojich a Domkiných), ktoré ťa výživne rozhýbu.

Viac info o Tribe nájdeš na ich webstránke thetribe.sk