Pračlovečí Newsletter sa skladá z dvoch hlavných častí:

RADY PRAČLOVEKA

Newsletter Rady Pračloveka zahŕňa emaily so stručnými radami, ktoré môžeš okamžite aplikovať do svojho života a zlepšiť tak svoje zdravie, životný štýl, pohybové schopnosti, ale aj šťastie a produktivitu.

Ide o krátke články, nie dlhšie ako 3-5 minút čítania (často s odkazom na hlbší článok pre lepšie pochopenie témy) s frekvenciou 1-krát za týždeň.

Rady majú veľmi široký záber tém, ktorými sa zaoberám: pohyb, tréning, strava, suplementácia, biohacking, spánok, hladovanie, otužovanie, ale aj osobnostný rozvoj, produktivita a ďalšie.

Postupne, ako budeš odoberať Rady Pračloveka a  klikať na odkazy v mailoch ktoré ti posielam, newsletter sa bude postupne prispôsobovať tvojim záujmom, aby si dostával iba také rady, ktoré ťa zaujímajú.

Pranovinky

Pranovinky, alebo aj novinky z Pračlovečieho Kmeňa obsahujú mesačné zhrnutie pračlovečích aktivít, ktoré by ťa mohli zaujímať.

  • Dozvieš sa o najnovších článkoch, videách podcastoch a ďalších druhoch obsahu, ktorý som za posledný mesiac vypustil
  • Budeš prvý, kto sa dozvie o nových a pripravovaných produktoch a možnostiach v eshope
  • Budeš mať exkluzívne zľavy pre odoberateľov newslettera (vyššie ako na soc. sieťach)
  • Dozvieš sa o zaujímavých udalostiach, ktoré organizujem, resp. ktorých sa zúčastním (s možnosťou predregistrácie)

Občas posielam aj ponuky na spoluprácu a podobné záležitosti. PraNovinky ti budú chodiť iba raz za mesiac, vždy v prvý pondelok daného mesiaca.

Výnimočne ti príde aj iná správa, ak mám nejaký akútny oznam o ktorom si myslím, že ho potrebuješ vedieť. Avšak žiadny spam ti posielať nebudem a tvoj email nikdy s nikým nezdieľam. Ak sa ti nebude páčiť, z oboch častí newslettera sa môžeš kedykoľvek na jeden klik odhlásiť (naraz aj samostatne)

publikácie ako darček

Prihlás sa na Newsletter Pračloveka a dostaneš moje hodnotné e-publikácie Desatoro Prikázaní a Suplementačný Poradca Moderného Pračloveka zadarmo!

Desatoro Prikázaní obsahuje 10 najdôležitejších krokov k zdravšiemu, silnejšiemu a krajšiemu telu.

Suplementačný poradca ťa naučí na ktorých 6 živín si potrebuješ dávať pozor a ako ich získať zo stravy, resp. suplementov v najkvalitnejšej podobe.

Obe publikácie majú vyše 50 strán a nacenil by som ich spolu na 30€. Prihlás sa na odber Rád Pračloveka teraz a dostaneš ich odo mňa ako darček úplne zadarmo!

Tvoj štart do života moderného pračloveka

pridaj sa teraz

Pridaj sa do kmeňa niekoľkých tisícov moderných praľudí a nenechaj si ujsť moje užitočné tipy a zaujímavosti zo sveta Pračloveka. 

newsletter pračloveka

Upozornenie: Prihlásením do newslettera (vyplnením a odoslaním tohto formulára) súhlasíš s podmienkami ochrany osobných údajov a ich spracovaním na marketingové účely (zasielanie noviniek a zliav z eshopu, upozornenia na články z blogu, udalosti).