mariano
Som náčelník kmeňa Moderných Praľudí posadnutý neustálym zlepšovaním samého seba. Či už ide o zdravie, pohybové schopnosti, kondíciu, efektivitu práce, výkon mozgu alebo stav mysle, neustále hľadám spôsoby ako ich vylepšiť a zvýšiť tak kvalitu svojho života. Mojim poslaním je tieto poznatky šíriť do sveta a pomáhať ľuďom byť lepší ako včera, predovšetkým prostredníctvom tohto blogu.

Komentáre (4)

 1. Ahoj, chcel by som sa opýtať, či týmto nápojom nepreruším hladovku keď si ho dám na raňajky.
  Ďakujem

  1. Ahoj

   Hladovku prerušíš všetkým okrem čistej vody. Niektoré benefity ale zachováš, ak budeš konzumovať iba tuk, bez sacharidov a bielkovín, čo v tomto prípade platí.

 2. Ahoj Marián, zaujímalo by ma odkiaľ kupuješ matchu. Pozeral som sa kade-tade po internete, ale nikde som si nebol 100%-tne istý kvalitou.

  1. Ahoj. Naposledy som kupoval z http://www.matchatea.sk/ a bol som spokojný. Pre svoj eshop budem tiež zháňať, no ešte nemám nájdený najlepší zdroj.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

RADY PRAČLOVEKA

Desatoro suplementy trans 250

Pridaj sa ku vyše 4000 praľuďom, ktorí odberajú newsletter Rady Pračloveka a stiahni si ebooky Desatoro Prikázaní a Suplementačný Poradca Moderného Pračloveka úplne zadarmo.

Viac info nájdeš TU

Žiadny spam. Odhlásiť.sa môžeš kedykoľvek. Powered by ConvertKit