mariano
Zakladateľ NWNS Academy, autor publikácií Princípy Pračloveka a Kuchyňa Pračloveka Som moderný pračlovek posadnutý neustálym zlepšovaním samého seba. Či už ide o zdravie, kondíciu, efektivitu práce, výkon mozgu alebo stav mysle, neustále hľadám spôsoby ako ich vylepšiť a zvýšiť tak kvalitu svojho života. Mojim poslaním je tieto poznatky šíriť do sveta a pomáhať ľuďom byť lepší ako včera - okrem iného prostredníctvom tohto blogu a našej pohybovej Akadémie. Ak ma chceš spoznať, prečítaj si niečo o mne.

Comments (4)

  1. čo hovoríš na MSM?

    1. MSM u mňa momentálne patrí medzi „nemastné-neslané“ suplementy. Má nejaké pozitívne účinky, (ktoré by sa ale možno dosiahnli aj zvýšením potravín s obsahom síry v strave) ale nie sú také výrazné, aby som ho zaradil medzi svoje suplementy. Napr. pokiaľ ide o kĺby, oveľa efektívnejší je glukosamín sulfát.

  2. Vďaka za fajn článok. Pred pár týždňom som začal používať sprej od Zechmag (6strekov ráno /6strekov večer – na brucho). Prekvapilo ma, že svrbenie bolo intenzívnejšie než som čakal. Po pár dňoch som zbadal na riedkej stolici, že niečo nie je v poriadku. Teraz viem, že to vlastne nie je špatne (nežiadúci vdľajší efekt ), len magnézia potrebujem menej než som si myslel. Čo je dobrá správa.

    1. Skús ho dávať aj inde ako na brucho – u mňa sa osvedčil hrudník a vnútorná strana rúk. Prípadne roztri na čo najväčšiu plochu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

RADY PRAČLOVEKA

Desatoro suplementy trans 250

Pridaj sa ku vyše 4000 praľuďom, ktorí odberajú newsletter Rady Pračloveka a stiahni si ebooky Desatoro Prikázaní a Suplementačný Poradca Moderného Pračloveka úplne zadarmo.

Viac info nájdeš TU

Žiadny spam. Odhlásiť.sa môžeš kedykoľvek. Powered by ConvertKit