mariano
Som náčelník kmeňa Moderných Praľudí posadnutý neustálym zlepšovaním samého seba. Či už ide o zdravie, pohybové schopnosti, kondíciu, efektivitu práce, výkon mozgu alebo stav mysle, neustále hľadám spôsoby ako ich vylepšiť a zvýšiť tak kvalitu svojho života. Mojim poslaním je tieto poznatky šíriť do sveta a pomáhať ľuďom byť lepší ako včera, predovšetkým prostredníctvom tohto blogu.

Komentáre (2)

  1. Ahoj volam sa marek mam problem s cvicenim zo zaciatku mato bavilo ale zistil som ze som nenaberal svalovu hmotu a koli tomu som prestal potom som zacal cvicit ale uz som nevydrzal, vydrzal som 2 týždne a skoncila ma chut chcel by som sa vratit do tej motivacie a nabrat svalovu hmotu co mam robit

    1. Ahoj. A článok si čítal? Naberanie svalov podľa mňa nie je tá správna motivácia. Vyskúšaj nové druhy pohybu a nájdi si niečo, čo ťa bude baviť – bez toho, aby si tým niečo potreboval docieliť. Jednoducho robiť to iba preto, že ťa to baví. Odporúčam zavítať do našej nowillnoskill.academy a skúsiť “všestranný” pohyb.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

RADY PRAČLOVEKA

Desatoro suplementy trans 250

Pridaj sa ku vyše 4000 praľuďom, ktorí odberajú newsletter Rady Pračloveka a stiahni si ebooky Desatoro Prikázaní a Suplementačný Poradca Moderného Pračloveka úplne zadarmo.

Viac info nájdeš TU

Žiadny spam. Odhlásiť.sa môžeš kedykoľvek. Powered by ConvertKit