mariano
Som náčelník kmeňa Moderných Praľudí posadnutý neustálym zlepšovaním samého seba. Či už ide o zdravie, pohybové schopnosti, kondíciu, efektivitu práce, výkon mozgu alebo stav mysle, neustále hľadám spôsoby ako ich vylepšiť a zvýšiť tak kvalitu svojho života. Mojim poslaním je tieto poznatky šíriť do sveta a pomáhať ľuďom byť lepší ako včera, predovšetkým prostredníctvom tohto blogu.

Komentáre (2)

  1. Ahoj,
    čo sa týka krájania ovocia a zeleniny, tak by ma zaujímal Tvoj názor na používanie mixéra- ak kovový nôž nie je na krájanie vhodný, tak rovnako by nemalo byť vhodné ani použitie mixéra (napr. pri príprave smoothies), keďže mixér je spravidla vybavený tiež kovovým nožom? Vďaka za odpoveď.

    1. Ahoj. Sú dve strany mince: na jednej máš možný úbytok živín kvôli kovovému nožu z mixéra (ktorý podľa mňa nie je až tak závratný), na druhej máš obrovské množstvo živín zo smoothies, ktoré si ním vieš pripraviť. U mňa to je jednoznačné: smoothie si robím aj s mixérom s kovovým nožom 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

RADY PRAČLOVEKA

Desatoro suplementy trans 250

Pridaj sa ku vyše 4000 praľuďom, ktorí odberajú newsletter Rady Pračloveka a stiahni si ebooky Desatoro Prikázaní a Suplementačný Poradca Moderného Pračloveka úplne zadarmo.

Viac info nájdeš TU

Žiadny spam. Odhlásiť.sa môžeš kedykoľvek. Powered by ConvertKit