mariano
Zakladateľ NWNS Academy, autor publikácií Princípy Pračloveka a Kuchyňa Pračloveka Som moderný pračlovek posadnutý neustálym zlepšovaním samého seba. Či už ide o zdravie, kondíciu, efektivitu práce, výkon mozgu alebo stav mysle, neustále hľadám spôsoby ako ich vylepšiť a zvýšiť tak kvalitu svojho života. Mojim poslaním je tieto poznatky šíriť do sveta a pomáhať ľuďom byť lepší ako včera - okrem iného prostredníctvom tohto blogu a našej pohybovej Akadémie. Ak ma chceš spoznať, prečítaj si niečo o mne.

Comments (4)

  1. Chcem sa spýtať či sa može užívat maca s aswagandhou spolu……..sú si podobné ale v niečom aj rozdielne čo sa týka účinkou.

    1. Sú odlišné, no neviem o dôvode prečo by sa spolu užívať nemohli. Ja to tak sám robím 🙂

  2. Poznám mnoho významných bylinkárov (ich knihy), ktorí odporúčajú konzumovať bylinky, ktoré sa nachádzajú v blízkom prostredí, kde sme sa narodili a dlhodobo žijeme. Konzumácia byliniek, ktoré sú pre nás cudzokrajné sa neosvedčila.

    1. Súhlasím s odporúčaním konzumovať prevažne lokálne bylinky a plody. Určite ale nemôžme povedať, že konzumácia cudzokrajných sa neosvedčila. Svedčia o tom stovky výskumov na adaptogénoch – hlavne rhodiola, ženšen, alebo ashwagandha jednoducho fungujú väčšine ľudí, bez ohľadu na ich pôvod (hoci, zdá sa mi, že rhodiolu sa dá nájsť aj v našich končinách, no skôr v tých nepriaznivejších podmienkach).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

RADY PRAČLOVEKA

Desatoro suplementy trans 250

Pridaj sa ku vyše 4000 praľuďom, ktorí odberajú newsletter Rady Pračloveka a stiahni si ebooky Desatoro Prikázaní a Suplementačný Poradca Moderného Pračloveka úplne zadarmo.

Viac info nájdeš TU

Žiadny spam. Odhlásiť.sa môžeš kedykoľvek. Powered by ConvertKit